O Chmurze Faktur w mediach

Korzystaj za darmo!

23 lutego 2018

Papier w odwrocie. Po biletach, paragonach i receptach czas na elektroniczne faktury

Parę lat temu wyliczono, że polscy urzędnicy każdego dnia zużywają w pracy blisko 43 tony papieru. 11 tys. ton papieru rocznie – według wyliczeń Rhenus Data Office Polska, skutecznie wypełniłoby po brzegi przeszło 450 tirów. Ten stan rzeczy powoli się zmienia.
Przeczytaj artykuł

23 kwietnia 2018

Bezpieczne faktury w sieci. Zobacz, jak Chmura Faktur chroni Twoje dane

Wybierając narzędzie do wystawiania i przechowywania dokumentów firmowych, należy wziąć pod uwagę kwestię bezpieczeństwa. Nie chcemy przecież, by dane nasze i naszych klientów trafiły w niepowołane ręce. Wysoki poziom ich zabezpieczenia zapewnia Chmura Faktur od Tax Care.
Przeczytaj artykuł

22 lutego 2018

Żegnamy papierową księgowość

Chmura Faktur ma pomóc przedsiębiorcom w eliminacji czasochłonnego, tradycyjnego obiegu dokumentów.
Przeczytaj artykuł

22 lutego 2018

Tax Care uruchamia platformę 'Chmura Faktur' dla firm

Tax Care uruchomił pierwszą platformę do bezpłatnego zarządzania dokumentami księgowymi "Chmura Faktur", która docelowo ma ułatwić rozwój firmom w Polsce, poinformował prezes Adam Głos.
Przeczytaj artykuł

22 lutego 2018

Faktury w chmurze: nowy pomysł Idea Banku na przyciągnięcie przedsiębiorców. Czy to ma sens?

Banki ostro zabrały się ostatnimi czasy do walki o względy kilku milionów firm oraz osób prowadzących solo działalność gospodarczą. Z jednej strony jest tu dużo więcej pieniędzy do zarobienia (przedsiębiorcy mają wyższe obroty i większe potrzeby finansowe, niż konsumenci), a z drugiej strony – większe możliwości „przywiązania” klienta dodatkowymi usługami, np. księgowymi.
Przeczytaj artykuł

20 lipca 2018

Chmura Faktur

Chmura Faktur to platforma do bezpłatnego wystawiania, przechowywania i przesyłania dokumentów księgowych. Rozwiązanie to jest otwarte dla wszystkich użytkowników: przedsiębiorców, biur księgowych, konsumentów oraz administracji publicznej.
Przeczytaj artykuł

27 lutego 2018

Oto Chmura Faktur. Dokumenty księgowe nigdy nie były prostsze

Każdy przedsiębiorca wie o tym, że wystawianie, przechowywanie i przekazywanie dokumentów księgowych może być niezwykle żmudne. W polskich firmach króluje papier, który wcale nie jest wygodny. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób prowadzących firmy szuka prostszych i pewniejszych sposobów na ogarnięcie firmowych rozliczeń. – Chmura Faktur jest odpowiedzią na te potrzeby.
Przeczytaj artykuł

19 czerwca 2018

Chmura faktur - czy to się opłaca?

W polskich firmach ciągle królują faktury papierowe. Tymczasem zmiany w prawie stopniowo wymuszają prowadzenie ewidencji dokumentów firmowych w formie elektronicznej – choćby wprowadzony niedawno obowiązek dla płatników VAT przesyłania w ten sposób JPK. Dlatego przedsiębiorcy oczekują prostszych i pewniejszych rozwiązań w kwestii finansowych rozliczeń. Chmura Faktur, czyli darmowa platforma do wystawiania, wysyłania i przechowywania dokumentów księgowych jest odpowiedzią na ich potrzeby.
Przeczytaj artykuł
Korzystaj z Chmury Faktur