Dlaczego Chmura Faktur jest za darmo?

Korzystaj za darmo!

Pytacie nas dlaczego Chmura Faktur jest za darmo i czy zawsze będzie darmowa. Postanowiliśmy odpowiedzieć na to pytanie. Naszym celem jest cyfryzacja obiegu dokumentów, a do tego jest potrzebne dobre, darmowe narzędzie. Taką platformą jest właśnie Chmura Faktur. Za darmo. Bez limitów. Dla WSZYSTKICH.

Faktura powinna być źródłem przychodów, a nie kosztów. Kilka lat temu, kiedy wystawialiśmy faktury ręcznie, nikt nie pobierał od nas pieniędzy. Nie było jednorazowych opłat czy abonamentów. Chcemy wrócić do tych czasów… tylko w łatwej wersji cyfrowej.

 
1. Chmura Faktur powstała z myślą o klientach Tax Care


Głównym powodem stworzenia platformy były potrzeby naszych klientów. Aby im sprostać, niezbędna jest sprawna obsługa naszych księgowych. W każdym miesiącu mają oni kilka trudnych dni, przede wszystkim moment rozliczenia podatku dochodowego i VATu. Większość przedsiębiorców zwleka z przesłaniem swoich faktur kosztowych do ostatniej chwili (co oczywiście rozumiemy). Sprawia to jednak, że księgowe czeka kilka ciężkich dni i nocy, aby zdążyć z zaksięgowaniem wszystkiego na czas.
 
Stworzyliśmy Chmurę Faktur, aby ułatwić ten proces. Jeżeli jesteś klientem Tax Care, to każda wystawiona faktura automatycznie trafia do naszych księgowych. Dodatkowo możesz dodać zdjęcie lub skan swoich faktur kosztowych i jednym kliknięciem przesłać je do swojej księgowej. Dzięki temum proces księgowania odbywa się sprawniej, a Ty możesz wcześniej poznać efekt swojej pracy.
 
2. Cyfryzacja obiegu dokumentów to oszczędność czasu, pieniędzy i drzew

Opisaliśmy już jak cyfryzacja dokumentów ułatwia współpracę z biurem rachunkowym. Teraz opowiemy o Twoich korzyściach jako firmy. Nie tracisz powierzchni na magazynowanie faktur, możesz je łatwiej odszukać, a także policzyć swoje przychody, koszty jak i zysk. Dodatkowo nie marnujesz papieru ani tuszu w drukarce. Jednym słowem oszczędzasz czas i pieniądze.

Co więcej nie przyczyniasz się do ścinania drzew. W Polsce wystawia się co najmniej 1 500 000 000 faktur rocznie. Większość z nich co najmniej raz (a wiele z nich wielokrotnie) przybiera postać papierową. Oznacza to, że na wytworzenie tych faktur musimy ściąć przynajmniej 128 000 drzew! To aż 284 hektary lasu rocznie.

Chmura Faktur ułatwia pracę wszystkim a przy okazji chroni naturę. Dlatego jest darmowa i bez limitów.

3. Wierzymy, że zwiążesz się z nami na dłużej

Pamiętaj, że jako Tax Care jesteśmy największym biurem rachunkowym w Polsce. Wierzymy, że dzięki satysfakcji z Chmury Faktur będziesz chciał się z nami związać szerzej. Możesz zostać klientem naszej księgowości, kadr czy skorzystać z oferty usług dodatkowych takich jak: abonament prawny, IT czy medyczny. Zarejestruj się. Sprawdź. Przetestuj.

4. Są rzeczy, za które się nie płaci

W Internecie jest wiele darmowych usług: wysyłanie i odbieranie maili, nawigacja do domu czy też wyszukiwanie informacji. Naszym zdaniem wystawianie i wysyłanie faktur również powinno być za darmo. Bez limitów.

Korzystaj z Chmury Faktur